Gaziantep Su Tesisatçısı Arıyorsanız Buradayız.
18 Haziran 2015
Sarı Kanal Görüntüleme Sistemi
1 Ağustos 2015

Tuvaletim Tıkandı Ne Yapmam Lazım?

Tuvalet tıkanıklıklarına biz pis su gideri adını vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklıkları genelde ıslak mendil, peçete veya az da olsa fare gibi haşereler yüzüne tıkanmaktadır. Hal böyle olunca pis su ve pis kokular evin her tarafını kaplamaktadır bu hiç hoş değil.

Eski zamanlarda pis su giderleri manuel olarak açılmaktaydı ( Hatırlarsanız tanzikli su veya kimyasallar ile açılmaya çalışılırdı ) tüm bunlara rağmen tuvalet tıkanıklığı açılmadığı zaman kanalizasyona kadar kırılırdı.

Yıl oldu 2015 artık bu şekilde pis su giderini kimse bu şekilde açtırmak istemez değil mi? Yurtdışından özel olarak getirttiğimiz makinalarımız ile artık kırmadan dökmeden Tuvalet tıkanıklığı açıyoruz. Resimlerimiz ve videolarımız aşağıdadir.

Tuvalet Tıkanıklarını Nasıl Açıyoruz?

Kamera sistemlerimiz ile ilk önce inceliyoruz borunun içinde akışı neyin engellediğini gözlemliyor daha sonra kaç metrede tıkandığını kameramızın ucundaki verici ile hesaplıyoruz. Daha sonra ise tıkanık makinamız ile sağ ve sol dönüşü ile tıkanan şeyi boruya hiç bir zarar vermeden çekip çıkarıyoruz.

Tüm bunları evinizde hiç bir yeri kırmadan dökmeden kirletmeden yapmaktayız.

 

Video

Resimlerimiz

berat
berat
Berat tesisat: Gaziantep tıkanık açma ve Kaçak su uzmanı iletişim : 0.536 271 4417

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir